معرفی برند تراست

تراست یا Trust نام برند اختصاصی محصولات مراقبتی، آرایشی و بهداشتی متعلق به هولدینگ مهلران است. محصولات تراست با تکنولوژی و دانش جدید و بر اساس ذائقه و اقلیم ایرانی طراحی و تولید می شوند. شما عزیزان می توانید همه محصولات تولید شده با برند تراست را از فروشگاه بیوتی مارکت تهیه نمایید.

تاییدیه دانشگاه لوزان سوئیس

تمامی محصولات برند تراست در سوئیس آزمایش می شوند و دارای تاییدیه با شماره های ۱۹۰۵ و ۱۹۰۴  شرکت Swiss Fine Cosmetics که یک شرکت معتبر آرایشی و بهداشتی تحت نظارت دانشگاه لوزان سویئس هست می باشد.

فاقد مواد مضر

محصولات برند تراست تماما و بدون استثنا فاقد پارابن هستند. پارابن ماده نگهدارنده محصولات آرایشی و بهداشتی هست. ولی تحقیقات جدید ثابت کرده که اثرات شبه هورمونی داشته و می تواند ریسک ابتلا به سرطان سینه را در بانوان افزایش دهد.

مشاوره تخصصی قبل از خرید

توزیع و عرضه محصولات این برند تنها از طریق نمایندگان فروش و مشاوران پوست و مو این شرکت امکان پذیر می باشد. این سیاست شرکت جهت معرفی و تجویز محصول متناسب با جنس پوست و مو و شرایط خاص و ویژه هر مشتری می باشد.

گروه تولیدی مهلران

معرفی گروه تولیدی مهلران

این شرکت در سال ۱۳۰۰ شمسی اولین کارخانه صنعتى تولید صابون در ایران را تاسیس کرد و در حال حاضر یکی از مهم ترین بازیگران صنعت محصولات آرایشی و بهداشتی ایران است. این گروه تولیدی برای هفت سال پیاپی به عنوان صادر کننده نمونه کشور انتخاب شد و محصولات آرایشی و بهداشتی خود را به ۱۸ کشور مختلف صادره کرده است.

مدل کسب و کار این هولدینگ تا قبل از تولید محصولات برند تراست در سال ۱۳۹۷ مدل B2B یا کسب و کار به کسب و کار بوده است. به معنای دقیق تر، مهلران به سفارش شرکت های تولیدی محصولات آرایشی و بهداشتی دیگر، برای آن ها محصولاتی با نام و نشان تجاری درخواستی آن ها ( پرایوت لیبل ) تولید می کرده است.

نمونه محصولات تولید سفارشی

شاید بسیاری از افراد بدون اینکه اطلاع داشته باشند از محصولات ساخته شده توسط هولدینگ مهلران استفاده کرده باشند. بخش قابل ملاحظه ای از محصولاتی که در داروخانه ها با برند های مختلف توزیع می شود، توسط مهلران ساخته شده اند.

محصولات هتلی

بخش قابل ملاحظه ای از خط تولید محصولات مهلران به تولید محصولات هتلی اختصاص دارد. اسامی برخی از هتل هایی که از محصولات مهلران استفاده می کنند عبارتند از: مهمانسرای عباسی اصفهان، هتل هرمز بندر عباس، هتل پردیسان مشهد، هتل آنا کیش، هتل پارس ائل گولی تبریز، هتل داریوش کیش، هتل پارسیان تهران، هتل بین المللی لاله تهران، گروه هتل های هما و …

شرکت های گروه مهلران

گروه تولیدی مهلران با ۴ شرکت زیر مجموعه در تولید محصولات بهداشت شخصى، صنعتى، خانگى و محصولات زیبایى کاملا خودکفا است.

شرکت دارویی فارماسان سینا

در صدمین سالگرد تشکیل گروه مهلران، شرکت دارویی فارماسان سینا جهت تولید محصولات دارویی تاسیس شد. این شرکت به تولید کامل‌ترین سبد دارویی، آرایشی و بهداشتی بر اساس استانداردهای بین‌المللی پرداخته است.

شرکت آرمان تدبیر اطلس

گروه مهلران در سال ۱۳۹۷ شرکت آرمان تدبیر اطلس با نام تجاری لیاتیم را جهت عرضه مستقیم محصولات برند تراست در حوزه بهداشت، سلامت و زیبایی به مصرف کننده نهایی از طریق بازاریابی شبکه ای تاسیس کرد.

کارخانه صابون سازی الهی

این کارخانه اولین صابون بچه با نام شمیز را در ایران ساخت که به مدت ۲۰ سال بی رقب و مورد استقبال عموم مردم بود. اکنون کارخانه الهی در حال تولید انواع مختلف محصولات آرایشی و بهداشتی می باشد

شرکت بسته بندی خوشه سبز

مهلران در سال ۱۳۵۹ اقدام به تاسیس شرکت بسته بندی «خوشه سبز» کرد. این شرکت با خریداری پیشرفته‌ترین تجهیزات و ماشین آلات صنعت چاپ اقدام به تولید بسته بندی زیبا و خلاقانه کرد و در این زمینه به خودکفایی رسید.