شرایط

بیوتی مارکت تضمین می کند که در صورت وجود هر یک از موارد ذیل، کالای ارسال شده به مشتری را پس گرفته و مبلغ سفارش به علاوه ی هزینه ارسال پستی بازگشت کالا را به حساب مشتری مرجوع کند:

مغایرت کالای دریافت شده با سفارش

مشتری موظف است در حضور مامور پست محتویات سفارش خود را با فاکتور تطابق داده و در صورت تفاوت تعداد کالای ارسال شده با فاکتور از دریافت آن خود داری نمایند.

بعد از تحویل گرفتن بسته پستی یا امضا رسید، امکان پس دادن کالا به علت مغایرت محتویات با فاکتور امکان پذیر نمی باشد.

خراب شدن کالا در فرایند ارسال پستی

مشتری موظف است در هنگام دریافت سفارش در حضور مامور پست اقلام سفارش چک نماید و از صحیح و سالم بودن کالا مطمئن شود و پس از تایید موارد ذکر شده، سفارش خود را تحویل گیرد. بدیهی است امضاء و تائید شما به مامور پست به منزله دریافت سفارش کالاهای سفارش به صورت کامل و سالم تلقی میگردد و پس از آن فروشگاه اینترنتی بیوتی مارکت هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت. و حق هرگونه اعتراض و شکایت را از خود نسبت به سلامت کالا سلب می‌نماید.

تاریخ انقضا کمتر از ۶ ماه

اگر کالای ارسالی دارای تاریخ انقضای کمتر از ۶ ماه باشد و بیوتی مارکت این موضوع را در صفحه محصول بیان نکرده باشد، مشتری می تواند درخواست مرجوع کردن کالا را تا ۴۸ ساعت پس از دریافت محصول بدهد. توجه نمایید که قبل از باز کردن یا استفاده از محصول حتما تاریخ انقضا را بررسی کنید. در صورت باز کردن محصول امکان مرجوع کردن به علت تاریخ انقضا ممکن نمی باشد.

رویه بازگرداندن کالا

در صورت دارا بودن شرایط مرجوع کردن کالا مشتری تا ۲۴ ساعت پس از رسیدن بسته پستی باید از طریق بخش ارسال تیکت در پنل کاربری خود، موضوع را به بیوتی مارکت اطلاع دهد . در تیکت، درخواست خود را به همراه شماره فاکتور و علت بازگشت کالا ارسال بفرمایید تا امور مشتریان درخواست شما را بررسی کرده و طی یک روز کاری با شما تماس بگیرند. پس از تماس، زمان و روش بازگرداندن کالا با شما هماهنگ می شود.

نحوه تسویه حساب

پس از دریافت کالا توسط انبار، بخش کنترل کیفیت مورد اعلام شده توسط مشتری را مورد بررسی قرار می‌دهد در صورت صحت کالا تعویض یا وجه آن عودت داده می‌شود در غیر این صورت کالا مجددا برای مشتری ارسال خواهد شد.