شرایط بازگرداندن کالا

شرایط لازم برای مرجوع کردن کالا، رویه بازگردانی و نحوه تسویه حساب

سفارش در سایت

انتخاب کالا، ثبت سفارش، راه های پرداخت وجه، انواع روش ارسال

ثبت سفارش

در حال حاضر امکان لغو یا تغییر سفارش وجود ندارد. بنابراین قبل از ثبت سفارش و پرداخت آن، از سفارش خود اطمینان حاصل نمایید.

ابتدا ۴۸ تا۷۲ ساعت تامل بفرمایید چنانچه مبلغ به حسابتان برنگشت از طریق ارسال تیکت درخواست خود را مطرح کنید، همکاران در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود. در صورتی که در بازه زمانی مذکور هزینه به حسابتان عودت داده شد، مجددا اقدام به ثبت سفارش نمایید.

برای خرید از سایت ابتدا پس از انتخاب کالای موردنظر و افزودن به سبد خرید، مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید. حتما در زمان ثبت سفارش تعداد، نوع، مبلغ نهایی و نام کالای مربوطه را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید. لازم به ذکر است برای تکمیل سفارش نیاز به ورود یا ایجاد حساب کاربری می‌باشد.

پس از ثبت سفارش، پیامکی از طرف بیوتی مارکت برای شما ارسال خواهد شد تا از ثبت سفارش خود مطمئن شوید.

هزینه ارسال پستی هر سفارش با هر مقدار وزن و هر تعدادی تنها ۱۰ هزار تومان می باشد.

حساب کاربری

در صفحه ورود به حساب کاربری روی عبارت “گذرواژه خود را فراموش کرده ام” کلیک کنید و بعد از وارد کردن شماره تلفن همراه، کدی برای شما ارسال می‌شود که با این کد به حساب کاربری خود وارد می‌شوید و پس از آن می‌توانید رمز عبور جدیدی تعیین کنید.

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، پس از ورود به حساب کاربری خود، روی گزینه “سوابق خرید ” کلیک کنید تا خریدهای قبلی شما نمایش داده ‏شود.

پاسخ خود را پیدا نکردید!

در صفحه تماس با ما سوال خود را بپرسید