بی شک از پرفروش ترین و محبوب ترین محصولات تراست می توان به محصولات لاکچری تراست این برند اشاره کرد. این سری از محصولات شامل ۴ نوع شامپو بدن لاکچری می باشند . شامپو بدن لاکچری تراست همانطور که از نام آن مشخص است، دارای ویژگی ها و مزایای خاصی هست. که آنها را از محصولات سری روزانه یا دیلی این شرکت متمایز می سازد. و می توان گفت در واقع یک سر و گردن بالاتر هستند. در ادامه ما مزایا و ویژگی های منحصر به فرد این شامپو بدن های لاکچری را به طور مفصل بررسی می‌کنیم و تفاوت این سری از محصولات را با محصولات سری روزانه و محصولات تخصصی تراست بیان می‌کنیم. و در انتها به معرفی تک تک محصولات این سری و قیمت آنها می پردازیم.

 

محصولات لاکچری تراست مانند محصولات سری روزانه این برند برای پیشگیری و بهبود عارضه ها و مشکلات پوست و مو که در هر محصول مشخص شده است طراحی شده اند. اگر دچار عارضه و مشکل پوست و مو هستید توصیه می کنیم حتما از محصولات سری تخصصی برند تراست استفاده کنید و در صورت تمایل از طریق صفحه مشاوره رایگان پوست و مو با مشاوران بیوتی مارکت مشکل خود را مطرح کنید تا بهترین محصول به شما معرفی گردد.

 

مزایای شامپو بدن های لاکچری تراست

عطر و بوی فوق العاده

اگر بخواهیم اسم دیگری برای این شامپو بدن ها انتخاب کنیم، بدون شک باید به آنها شامپو بدن عطری گفت. در این شامپو بدن ها از یک عطر معروف جهان استفاده شده است که بدن را خشبو می کند و می‌شود گفت که کار بادی اسپلش را هم انجام می دهد. یعنی شما با استفاده از این شامپو بدن های لاکچری دیگر نیازی به استفاده از بادی اسپلش ها ندارید.

 

کیفیت بالاتر، کف بیشتر و لیز نشدن

این شامپو بدن ها خاصیت کف کنندگی بالایی دارند و خیلی راحت از بدن شسته می شوند و مثل شامپو بدن های کمپانی های دیگر که لیز می شوند و حالت و حس بدی ایجاد می کنند، نمی شود.

 

 

این شامپو بدن ها در ۴ ورژن ارائه شده اند. که هر ورژن رنگ و عصاره متفاوتی دارد. این چهار نوع شامپو بدن لاکچری عبارتند از: شامپو بدن بلوبری، شامپو بدن نیلوفر آبی، شامپو بدن بامبو شامپو بدن رزهیپ. از بین این چهار نوع شامپو بدن، شامپو بدن نیلوفر آبی مخصوص بانوان و شامپو بدن بلوبری مخصوص آقایان در نظر گرفته شده اند. علت اینکه این دو شامپو بدن مردانه و زنانه شده اند به خاطر عصاره و عطر به کار رفته در هر کدام می باشد.

 

عطر به کار رفته در شامپو بدن بلوبری عطر بولگاری بلو هست که از عطرهای معروف مردانه دنیاست و تنها در محصولات لوکس و گران قیمت کمپانی های آرایشی و بهداشتی دنیا به کار می‌رود و عصاره بلوبری موجود در آن خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و ضد بو می باشد و کاربرد دئودرانت هم دارد. عطر به کار رفته در شامپو بدن نیلوفر آبی یا لیلی واتر، عطر چنل فایو دیور میباشد که عطری کاملا زنانه هست و عصاره نیلوفر آبی موجود در این شامپو بدن خاصیت روشن کنندگی پوست را دارد. در دو شامپو بدن دیگر از عطر هایی استفاده شده است که هم زنان و هم مردان از بوی آن خوششان می آید و مناسب مصارف خانوادگی هستند.

 

در کنار شامپو بدن های لاکچری تراست، شامپو لاکچری تراست هم تولید شده اند که به شامپو بدن های عطری معروف هستند. چون شما را از داشتن بادی اسپلش بی نیاز می کنند.