بی شک از پرفروش ترین و محبوب ترین محصولات تراست می توان به محصولات سری لاکچری یا لوکس این برند اشاره کرد. این سری از محصولات شامل ۵ نوع شامپو و چهار نوع شامپو بدن می باشند. محصولات لاکچری تراست همانطور که از نام آن مشخص است، دارای ویژگی ها و مزایای خاصی هستند. که آنها را از محصولات سری روزانه یا دیلی این شرکت متمایز می سازد. و می توان گفت در واقع یک سر و گردن بالاتر هستند. در ادامه ما مزایا و ویژگی های منحصر به فرد این محصولات را به طور مفصل بررسی می‌کنیم و تفاوت این سری از محصولات را با محصولات سری روزانه و محصولات تخصصی تراست بیان می‌کنیم. و در انتها به معرفی تک تک محصولات این سری و قیمت آنها می پردازیم.


محصولات لاکچری تراست مانند محصولات سری روزانه این برند برای پیشگیری و بهبود عارضه ها و مشکلات پوست و مو که در هر محصول مشخص شده است طراحی شده اند. اگر دچار عارضه و مشکل پوست و مو هستید توصیه می کنیم حتما از محصولات سری تخصصی برند تراست استفاده کنید و در صورت تمایل از طریق صفحه مشاوره رایگان پوست و مو با مشاوران بیوتی مارکت مشکل خود را مطرح کنید تا بهترین محصول به شما معرفی گردد.

 

مزایای محصولات لاکچری تراست

محصولات لاکچری تراست شامل دو دسته مزیت هستند. یک سری از مزیت ها و ویژگی های این محصولات بین همه محصولات لاکچری مشترک هستند و دسته دیگر، مزایایی هستند که مختص هر محصول سری لاکچری تراست می باشد. در این قسمت ما تنها مزیت های عمومی و مشترک محصولات سری لاکچری تراست را بیان می‌کنیم و ویژگی های خاص هر محصول را در صفحه توضیحات هر محصول شرح داده ایم.


معرفی و بیان مزایای مشترک شامپو های لاکچری تراست

شامپو های لاکچری تراست شامل ۵ نوع شامپو می باشند. این ۵ نوع شامپو عبارتند از: شامپو زعفران، شامپو خاویار، شامپو گریپ فروت و آرتیشو، شامپو ماکادمیا و جوجوبا و شامپو ماچاتی.

 

این ۴ شامپو لاکچری تراست ویژگی دارند که آنها را از شامپوهای سری روزانه این کمپانی متمایز می‌کند. این مزیت ها عبارت اند از:

 

حاوی ۵ درصد ترکیبات کرمی

به این شامپو ها ۵ درصد ترکیبات کرمی اضافه شده که اثر نرم کننده بر مو ها دارد. این کرم باعث می شود به جز افرادی که مو های خیلی خشکی دارند بقیه افراد از استفاده از نرم کننده بی نیاز شوند. شامپو های سری لاکچری تراست به خاطر استفاده از ترکیبات کرمی باعث جلوگیری از موخوره به خصوص برای خانم ها می شود. همچنین برای افرادی که مو خوره دارند، مانع تشدید موخوره آنها می گردد.

 

تکنولوژی انحصاری تروتک

کلر آب به پوشش بیرونی موهایتان که عامل انعطاف پذیری تار مو هست آسیب می زند و مو را شکننده می کند و باعث آسیب پوست سر می شود. در سیستم انحصاری تروتک شامپو های لاکچری تراست، یک سری ترکیبات محفظت کننده به شامپو اضافه شده است که آسیب های کلر به مو و پوست سرتان را مهار و ترمیم می کند.

 

دارای درب پمپی

اگر در شامپو باز بماند و هوا وارد آن شود، به سرعت آلوده و میکروبی می شود و پس از مدتی، با استفاده کردن از شامپو دچار خارش سر و التهاب می شوید. شامپو های سری لاکچری تراست به دلیل داشتن درب پمپی، امکان ورود هوا به داخل آنها غیر ممکن است و جلوی آلوده شدن میکروبی و فساد شامپو را می گیرد.

 

کف خامه ای

شامپو های سری لاکچری تراست کف خامه ای شکل تولید می کنند که یک کف پایدار است و بر خلاف کف اکثر شامپو های سطح پایین زود از بین نمی رود.

با این نوع کف از استحمام لذت خواهید برد و دوست دارید که سرتان را در حمام ماساژ بدهید. جالب است بدانید یکی از عواملی که باعث جلو گیری از ریزش مو می شود ماساژ کف سر است.

 

 

معرفی و بیان مزایای مشترک شامپو بدن های لاکچری تراست

عطر و بوی فوق العاده

اگر بخواهیم اسم دیگری برای این شامپو بدن ها انتخاب کنیم، بدون شک باید به آنها شامپو بدن عطری گفت. در این شامپو بدن ها از یک عطر معروف جهان استفاده شده است که بدن را خشبو می کند و می‌شود گفت که کار بادی اسپلش را هم انجام می دهد. یعنی شما با استفاده از این شامپو بدن های لاکچری دیگر نیازی به استفاده از بادی اسپلش ها ندارید.

 

کیفیت بالاتر، کف بیشتر و لیز نشدن

این شامپو بدن ها خاصیت کف کنندگی بالایی دارند و خیلی راحت از بدن شسته می شوند و مثل شامپو بدن های کمپانی های دیگر که لیز می شوند و حالت و حس بدی ایجاد می کنند، نمی شود.

 

این شامپو بدن ها در ۴ ورژن ارائه شده اند. که هر ورژن رنگ و عصاره متفاوتی دارد. این چهار نوع شامپو بدن لاکچری تراست عبارتند از: شامپو بدن بلوبری، شامپو بدن نیلوفر آبی، شامپو بدن بامبو شامپو بدن رزهیپ. از بین این چهار نوع شامپو بدن، شامپو بدن نیلوفر آبی مخصوص بانوان و شامپو بدن بلوبری مخصوص آقایان در نظر گرفته شده اند. علت اینکه این دو شامپو بدن مردانه و زنانه شده اند به خاطر عصاره و عطر به کار رفته در هر کدام می باشد.


عطر به کار رفته در شامپو بدن بلوبری عطر بولگاری بلو هست که از عطرهای معروف مردانه دنیاست و تنها در محصولات لوکس و گران قیمت کمپانی های آرایشی و بهداشتی دنیا به کار می‌رود و عصاره بلوبری موجود در آن خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و ضد بو می باشد و کاربرد دئودرانت هم دارد. عطر به کار رفته در شامپو بدن نیلوفر آبی یا لیلی واتر، عطر چنل فایو دیور میباشد که عطری کاملا زنانه هست و عصاره نیلوفر آبی موجود در این شامپو بدن خاصیت روشن کنندگی پوست را دارد. در دو شامپو بدن دیگر از عطر هایی استفاده شده است که هم زنان و هم مردان از بوی آن خوششان می آید و مناسب مصارف خانوادگی هستند.