بی شک از پرفروش ترین و محبوب ترین محصولات تراست می توان به محصولات لاکچری تراست این برند اشاره کرد. این سری از محصولات شامل ۵ نوع شامپو لاکچری تراست می باشند . شامپو لاکچری تراست همانطور که از نام آن مشخص است، دارای ویژگی ها و مزایای خاصی هست. که آنها را از محصولات سری روزانه یا دیلی این شرکت متمایز می سازد. و می توان گفت در واقع یک سر و گردن بالاتر هستند. در ادامه ما مزایا و ویژگی های منحصر به فرد این محصولات را به طور مفصل بررسی می‌کنیم و تفاوت این سری از محصولات را با محصولات سری روزانه و محصولات تخصصی تراست بیان می‌کنیم. و در انتها به معرفی تک تک محصولات این سری و قیمت آنها می پردازیم.

 

شامپو های لاکچری تراست مانند شامپو های سری روزانه این برند برای پیشگیری و بهبود عارضه ها و مشکلات پوست و مو که در هر محصول مشخص شده است طراحی شده اند. اگر دچار عارضه و مشکل پوست و مو هستید توصیه می کنیم حتما از محصولات سری تخصصی برند تراست استفاده کنید و در صورت تمایل از طریق صفحه مشاوره رایگان پوست و مو با مشاوران بیوتی مارکت مشکل خود را مطرح کنید تا بهترین محصول به شما معرفی گردد.


مزایای شامپو های لاکچری تراست

شامپو های لاکچری تراست شامل ۵ نوع شامپو می باشند. این ۵ نوع شامپو عبارتند از: شامپو زعفران، شامپو خاویار، شامپو گریپ فروت و آرتیشو، شامپو ماکادمیا و جوجوبا و شامپو ماچاتی.

 

 

 

این شامپو های لاکچری ۴ ویژگی دارند که آنها را از شامپوهای سری روزانه این کمپانی متمایز می‌کند. این مزیت ها عبارت اند از:

 

حاوی ۵ درصد ترکیبات کرمی

به این شامپو ها ۵ درصد ترکیبات کرمی اضافه شده که اثر نرم کننده بر مو ها دارد. این کرم باعث می شود به جز افرادی که مو های خیلی خشکی دارند بقیه افراد از استفاده از نرم کننده بی نیاز شوند. شامپو های سری لاکچری تراست به خاطر استفاده از ترکیبات کرمی باعث جلوگیری از موخوره به خصوص برای خانم ها می شود. همچنین برای افرادی که مو خوره دارند، مانع تشدید موخوره آنها می گردد.

 

تکنولوژی انحصاری تروتک

کلر آب به پوشش بیرونی موهایتان که عامل انعطاف پذیری تار مو هست آسیب می زند و مو را شکننده می کند و باعث آسیب پوست سر می شود. در سیستم انحصاری تروتک شامپو های لاکچری تراست، یک سری ترکیبات محفظت کننده به شامپو اضافه شده است که آسیب های کلر به مو و پوست سرتان را مهار و ترمیم می کند.

 

دارای درب پمپی

اگر در شامپو باز بماند و هوا وارد آن شود، به سرعت آلوده و میکروبی می شود و پس از مدتی، با استفاده کردن از شامپو دچار خارش سر و التهاب می شوید. شامپو های سری لاکچری تراست به دلیل داشتن درب پمپی، امکان ورود هوا به داخل آنها غیر ممکن است و جلوی آلوده شدن میکروبی و فساد شامپو را می گیرد.

 

کف خامه ای

شامپو های سری لاکچری تراست کف خامه ای شکل تولید می کنند که یک کف پایدار است و بر خلاف کف اکثر شامپو های سطح پایین زود از بین نمی رود.

با این نوع کف از استحمام لذت خواهید برد و دوست دارید که سرتان را در حمام ماساژ بدهید. جالب است بدانید یکی از عواملی که باعث جلو گیری از ریزش مو می شود ماساژ کف سر است.


در کنار شامپو های لاکچری، شامپو بدن لاکچری تراست هم تولید شده اند که به شامپو بدن های عطری معروف هستند. چون شما را از داشتن بادی اسپلش بی نیاز می کنند.